أذكار
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

دروس علم الطاقة

دروس علم الطاقة Empty دروس علم الطاقة

مُساهمة من طرف Admin 10/2/2021, 22:52

🕉🌈درس 3 : احساس و عدم احساس انرژی 🌈🕉

🦋من چیزی احساس نمی کنم! من هیچی احساس نکردم! چرا اوندفعه فلانی انرژی داد کُلی حس کردم و یه جورایی شدم؟ چرا من ری کی اوسویی را گرفتم کُلی حس کردم ولی فلان سیستم رو که از ری کی اوسویی قوی تره گرفتم هیچی احساس نکردم؟!!!

🌟چنین جملاتی معمولا زیاد شنیده می شوند! اینکه شخص چیزی احساس کند یا نه ، هیچ تاثیری در کار کرد و موثر بودن انرژی چه بر کانال چه بر سوژه ندارد و اینکه حتی درمانگران فوق العاده قوی هستند که خودشان هم چیزی زیادی احساس نمی کنند، در ضمن اینکه احساس کردن انرژی به ده ها عامل مختلف بستگی دارد، برای مثال:

🦋زمانی که شما خودتان انرژی کمتری دارید ممکن است بیشتر انرژی را احساس کنید یا احساس کنید قوی تر است، یا مثلا شما وقتی بار اول یک همسویی را دریافت می کنید احتمالا آن را به صورت واضحتری و قویتر احساس می کنید ، به علت اینکه در بار اول شما نیاز بیشتری به آن دارید و کارهای بیشتری روی شما انجام می دهد.

🌟همچنین وقتی شما به فردی یا موضوعی که انرژی بیشتری بخواهد ریکی می دهید ممکن است انرژی را به صورت قویتری احساس کنید، چرا که دریافت کننده انرژی بیشتری نیاز دارد، من گاهی وقتی به برخی افراد انرژی می دهم به قدری شدید انرژی می کشند که در دستانم احساس سوختن می کنم! در حالی که برای برخی افراد شاید به سختی چیزی حس کنم ، تا جایی که مثل شما به این فکر بیفتم که اصلا انرژی کار نمی کند!

🦋عامل ذهن : زمانی که ذهن نا آرام است ممکن است کمتر احساس کنید ، در مرحله آلفا ( هوشیاری ) و تتا ( سکوت عمیق ذهن ) که اکثر افراد فاقد آن هستند ممکن است انرژی بیشتر احساس شود.

🌟بارها شده که من همسویی، حتی همسویی ها و انرژیهای فوق العاده قدرتمند و مهمی را دریافت کردم اما در طی همسویی هیچ احساسی نداشتم، اما بعدا در طی تمرین انرژی فوق العاده قدرتمندی را احساس کردم. حس کردن چیزی است که از جانب شما انجام می شود و وابسته به توانایی های شماست ، و ربطی به قوی و ضعیف بودن انرژی ندارد.

🦋اتفاقا انرژیهای قویتر (یعنی انرژیهای با ارتعاش والاتر) چون ظریفتر هستند و در سطوح عمیتری تاثیر می گذارند ممکن است کمتر حس شوند. مشکل بعدی این است که ما می خواهیم تمام انرژیها را دستانمان و با حواس فیزیکیمان احساس کنیم، در صورتی که این اشتباه است، هر انرژی را نمی توان با پوست و استخوان تجربه کرد، بسیاری از چیزها را باید با روح و شهود تجربه کرد.

🌟وابستگی به تجربیات حسی و نا اُمید شدن در اثر احساس نکردن یک تله و فریب ذهنی برای نا اُمید کردن فرد می باشد، این یک "الگوی ذهنی" غلط است که باید اصلاح شود.

منبع : گروه جیوتی مارگا

Admin
المدير
المدير

ذكر المساهمات : 4761

https://azkar101.ahlamontada.com

دروس علم الطاقة Empty رد: دروس علم الطاقة

مُساهمة من طرف Admin 10/2/2021, 22:53

🕉🌈درس 4 : تقویت ارتباط با خود والاتر ، مهمترین و اساسی ترین اصل معراج، شفا و خودشناسی 🌈🕉

🐝خود والاتر بعدی از وجود ما هست که ورای این بعد مادی ما قرار دارد و دارای خرد و هوش نامحدود و آگاهی والا می باشد ، به آن جرقه خالق هم می گویند به این معنی که مثل جرقه ای که از آتش جدا می شود و از جنس همان آتش است و دربردارنده خصوصیات آتش می باشد خود والاتر هم دربردارنده خصوصیات خالق می باشد ، به همین منطور ارتباط با خود والاتر موجب ارتباط با بعد الهی و نامحدود می شود ، به قول یکی از اساتید عزیزم ریشه ی تمام بیماری ها در دوری از خو والاتر است! خود والاتر در واقع خود شما هستید که در بعدی دیگر حضور دارید ولی چون خود را با بعد مادی شناسایی می کنید فکر می کنید که بدن و بعد مادی هستید... خود والاتر می تواند پاسخ تمام سوالات شما را بدهد و شما را به راه حل ها برساند، می توانید از خود والاتر برای دریافت هر گونه انرژی وشفا درخواست کنید ، مهمترین اصل برای عملی شدن این موضوع این است که باور داشته باشید و زمانی را در سکوت برای ارتباط با خود والاترتان اختصاص دهید... تمام روش های ری کی در واقع بعد خود والاتر و انرژِی و هوشیاری آن را به بعد مادی می آورند ، همانطور که گفته ام، معراج در واقع نزول ارتعاشات والاتر در بعد فیزیکی است ، معراج یعنی اینکه بعد والاتر خود را با بعد مادی خود یکی کنیم واین روندیست که سالها زمان می برد و بسته به روشهای مورد استفاده ، باور و کوشش شخص می تواند سریع تر روی بدهد...

🦋برای ارتباط با خود والاتر تان نیاز به هیچ سیستمی ندارید، البته سیستمها و همسویی هایی هستند موانع را از بین می برند و این ارتباط را تقویت می کنند...

منبع : گروه جیوتی مارگا ( راه نور )🦋🦋🦋

Admin
المدير
المدير

مُساهمة من طرف Admin 10/2/2021, 22:54

🕉🌈درس 5 : چه انتطاری باید از یک سیستم انرژی داشته باشیم ؟ آیا یک سیستم انرژی 100% موثر است؟ 🌈🕉

🐝شما خواهید دید که سیستم های انرژی بسیار وجود دارند ، مثلا سیستمی برای بیدار کردن چشم سوم... ولی آیا این به این معناست که کار کردن با این سیستم 100% چشم سوم را بیدار می کند ؟ پاسخ این است : بله و خیر!

🦋برای روشن کردن این موضوع تجربه شخصی از خودم بیان می کنم:

زمانی در پی بیدار کردن یکی از توانایی های خود بودم و سالهای زیاد برای آن تلاش می کردم و سیستم ها و روشهای بسیاری را هم آزمودم ، بعد از مدتی که نتیجه ای راضی کننده ای نگرقته بودم ، در حالی که می دیدم بسیاری با همین روشها و حتی با تمرین کمتر به نتیجه رسیده اند دچار نوعی نا اُمیدی شده بودم ، بر آن شدم و با کمک یکی از استادان بسیار خوبم به دنبال پاسخ این موضوع رفتم... چه مانعی بود؟ چرا نمی توانستم؟

🐝استادم با یک بررسی شهودی متوجه شد که در اثر نوعی آسیب روحی ، عاطفی که درگذشته داشتم این توانایی درمن مسدود شده بود ، سپس او به من راهنمایی هایی داد تا ریشه آن مانع را از بین ببرم و با کمی تمرین متوجه شدم که درست می گفت

🦋شاید شما انتطار داشته باشید که یک همسویی ، سیستم انرژی برای شما 100% موثر باشد ولی باید بدانید خیلی وقتها عوامل بسیاری هستند که مانع آن می شوند و ما از آن خبر نداریم ، پس بهتر است به جای شک و منفی گرایی و با کوشش و صبر به تمرینات خود ادامه بدهیم و همزمان از خود والاترمان بخواهیم تا ما را در رسیدن به اهدافمان یاری کند ، یقینا با گذشت زمان اگر چیزی که به دنبال آن هستیم مطابق با هدف روح ما باشد ، به آن دست خواهیم یافت.

منبع : گروه جیوتی مارگا ( راه نور )🦋🦋

Admin
المدير
المدير

مُساهمة من طرف Admin 10/2/2021, 22:54

🕉🌈درس 6 : ساعت تاریک روح 🌈🕉

🐝ساعت تاریک روح اصطلاح جا افتاده ای در سیستمهای عرفانی، معنوی می باشد، ساعت تاریک روح اشاره به زمانهایی دارد که فرد دچار سردرگمی و افسردی، نا اُمیدی و بی میلی زیادی در مسیر روحی خود می شود، این برای همه افراد حتی افراد بسیار پیشرفته نیز پیش می آید..زمانهایی که شما از لحاظ احساسی و ذهنی بسیار متزلزل و افسرده هستید، و دچار شک و ناآمیدی می شوید، در این زمانها شاید به همه چیز شک کنید و از همه چیز نا امید شده باشید، افرادی که سالها سیر و سلوک معنوی خود را انجام داده اند می دانند که این "وادی" گه گاه اتفاق می افتد و زود می گذرد، آن می تواند در اثر طرز تفکر و نامیدی شخصی باشد یا تغییرات شدید و سریع روحی که شما را دچار نوعی به هم ریختگی قوی می کند تا چیزهای گذشته را از بین برده و آن را با آگاهی و انرژی جدید جایگزین کند... در این زمانها بهتر است که سعی کنید ذهن خود را معطوف به چیزهای مثبت کنید، برای هر فردی ممکن است چیزهای مثبت زیادی وجود داشته باشد که ذهن او را به خود جلب کند، معطوف کردن حواس به عوامل بیرونی و عدم غرق شدن در خویش کمک زیادی به گذشتن از این زمان می کند، سعی کنید خود را با چیزیهای مورد علاقه تان سرگرم کنید، بیشتر در جمع باشید، ورزش و تحرک داشته باشید، به طبیعت بروید، با دوستانتان باشید، با یک دوست صحبت کنید و... معمولا برای افرادی که تحولات بسیار سریع روحی را تجربه می کنند ( که شاید بسیار نادر باشد ) این بیشتر اتفاق می افتد، که البته باز به توان و آگاهی فرد برای گذر و متاثر نشدن از آن حالات نیز بستگی دارد، شخصا تجربه های زیادی در این مورد داشتم، و زمانهایی بوده که به اوج نا امیدی و شک رسیدم، اما بعد از گذر از آن به آن نگاه کردم و دیدم که چه قدر در آن زمان دید و نگرشم محدود و کوچک بوده، و البته باید به خودمان حق بدهیم که دچار چنین حالاتی شویم، همیشه شاید نتوان کاملا آگاه بود...به هر حال حتی در اوج ساعت تاریک روح برای پویندگان راستین روحی همیشه یک نور و ندا وجود دارد که به شما می گوید: قوی باش! کل موضوع همین است، آن حس و ندای الهی درون است که شما را حتی در بدترین زمانها هدایت می کند، به شرط اینکه پذیرش داشته باشید و مغلوب سایه خود نشوید...

Admin
المدير
المدير

مُساهمة من طرف Admin 10/2/2021, 22:55

🕉🌈درس 7 : وضعیت بدنی؟🌈🕉

🦋بارها توسط دوستان سوال شده که در حین تمرینات و مخصوصا دریافت همسویی، وضعیت بدنی، نشسته، دراز کش و... اهمیت دارد ؟

🐝جواب کلی به این سوال این می باشد : در صورتی که با نشستن مشکلی ندارید همیشه تمرینات را نشسته انجام بدهید، و ستون فقرات را همیشه راست نگه دارید تا انرژی به صورت آزاد حرکت کند، بعلاوه در حالت نشسته فرد معمولا کمتر هوشیاری خود را از دست می دهد یا به خواب می رود

🦋اما در صورتی که می خواهید به صورت دراز کش تمرین کنید همیشه باید ستون فقرات راست باشد، به همین دلیل از بالشت استفاده نکنید و ریلکس روی زمین دراز بکشید، کف دستها را به سمت بالا و کمی با فاصله از بدن قرار دهید. به این وضعیت در یوگا "شاواسانا" می گویند.

🐝در وضعیت شاواسانا انرژی به صورت راحت در سرتاسر بدن حرکت می کند و بهترین وضعیت برای رسیدن به ریلکسیشن است، تنها نکته مهم در این تمرین این است که به خواب نروید، برای این منظور سعی کنید در این حالت تنفس عمیق و هماهنگ انجام دهید و در همین حال از بدنتان آگاه باشید.

Admin
المدير
المدير

مُساهمة من طرف Admin 10/2/2021, 22:55

🕉🌈درس 8 : حفاظت🌈🕉

🦋حفاظت یکی از مهمترین بخشهای کار یک لایتورکر می باشد. من در این مقاله قصد ندارم به طور تخصصی و با جزئیات به این مبحث بپردازم بلکه به طور کلی در مورد این مبحث مهم توضیح میدهم.

🐝یک نقل قول جالبی هست که میگه : اگر می بینید بهتون حمله نمیشه دو حالت داره، یا یه جای کارتون اشتباهه یا خودتون جزو دسته نیروهای تاریکی هستید! این گفته این رو نشون میده که به طور قطع هر فردی که کارهای انرژیک و درمانی، انجام میده، مخصوصا افرادی که برای دیگران انجام می دهند، پیوسته در معرض حمله انرژی های منفی و آلودگی های انرژیک می باشند، وقتی میگم منفی نیازی نیست که یاد جن و شیاطین بیفتید ، انرژی منفی میتونه شامل انرژی : نفرت، کینه، ترس، حسادت، حرص، استرس، اعتیاد و... باشه که میتونه در اورای افراد یا محیط وجود داشته باشه.
🦋به طور قطع هر کانال ریکی تا حد زیادی به صورت خودکار از حفاظت ریکی و موجودات نور برخورداره ، و میشه گفت اصلا اگر این حفاظت خودکار وجود نداشت بعید بود می تونستیم بدون آسیب دیدن کار کنیم. هر سیستمی در خودش یک بعد حفاظتی نهفته داره ولی مطلق نیست. یکی دیگه از مباحث مهم حفاظت که باید یاد بگیرید همین مطلق نبودن حفاظت هست، همانطور که در بعد فیزیکی هیچ حفاظت مطلقی وجود نداره، یا مثلا همانطور که در عالم شبکه و کامپیوتر هیچ حفاظت مطلقی وجود نداره و بلاخره ممکنه یک راه نفوذ وجود داشته باشه در بعد انرژی و ظریف هم همینطوره. چرا که خود شما مطلق نیستید، نسبی هستید و در عالم نسبی زندگی می کنید، هر زمان از عالم نسبی و محدودیتهای زمان و مکان فراتر رفتید می تونید به حفاظت مطلق دست بیابید. پس با وجود هزاران سیستم و روش حفاظتی بسیار عالی و موثر در بیشتر موارد نباید فکر کنید که همیشه و در هر حالت حفاظت خواهید شد. خیلی از مواقع ما خودمان درونا باعث دریافت حمله و انرژی منفی می شویم یا به عبارتی خودمان آن را جذب می کنیم، اما از آن خبر نداریم و نمی توانیم علتش را درک کنیم.

🌈حفاظت طبیعی : از دریافت سیستمهای انرژی و حفاظتی مهم تر یاد گرفتن چیزیست که من آن را حفاظت طبیعی می نامم و آن شامل اینها می شود:

🦋1- افکار مثبت : هر زمان افکار شما مثبت و قدرتمند و متعال باشند ، شما به صورت خودکار با هماهنگی با تمام انرژی های مثبت هستی قرار می گیرید و با آنها همسو هستید، آنها را جذب می کنید و آنها قدرت شما را افزایش می دهند، اورای شما نورانی و درخشان می شود و گسترش می یابد.

🐝2- هوشیاری : یکی از مهمترین اصول حفاظت است ، باید همیشه چون مار ، مانند یک سامورایی و رزمنده هوشیار باشید، هوشیاری که اینجا تعریف می کنم منظورم آگاه بودن از بدن و ذهن و محیط می باشد، یا به عبارتی زندگی در لحظه بودن، یا آنچه بودیستها آن را ویپاسانا یا ذن می نامند می باشد.

🦋3- اورای قدرتمند : هر قدر اورای فرد سالم تر و قوی تر باشد حفاظت فرد بیشتر است، هرگونه فکر و احساس منفی ، هرگونه غذای مضر، هر گونه ماده مخدر و مسکر ، هر گونه بی بندباری جن.سی (از جمله پور.نو.گرافی) و حتی موسیقی های مزخرف! می تواند موجب تخریب اورا شود.

🌈سیستمهای انرژی حفاظتی به انواع روشهای مختلف ایجاد حفاظت می کنند و همچنین کمک به بازیابی سیستم حفاظتی طبیعی شما می شوند.

🦋برخی از انواع سیستمهای حفاظتی از این قرارند:

سیستمهایی که :

🦋شما را در برابر انرژی های منفی مخفی می کنند.
🐝انرژی منفی را گرفته و تغییر می دهند و جهت تقویت قدرت حفاظتی شما استفاده می کنند.
🦋انرژی منفی را خنثی می کنند.
🐝انرژی منفی را منحرف می کنند یا به منشا نور می فرستند.

🦋انرژی منفی یا موجود منفی را از بین می برند.
🐝انرژی منفی را به منشا حمله بر می گردانند.

🦋دو گزینه آخر در خیلی از موارد در دسته سیستمهای لایتورک قرار نمی گیرند و می توان گفت جزء سیستمهای جادو و از این قبیل هستند. چرا که لایتورکرها با اصل محبت و شفقت و نه با انتقام کار می کنند.

و...

Admin
المدير
المدير

مُساهمة من طرف Admin 10/2/2021, 22:56

🕉🌈احتیاط، صبر، ایمان🌈🕉

🐝در درس 8 ام از درسهایی از لایتورک، در مورد احتیاط در دریافت انرژیها صحبت کردیم. با توجه به اینکه این موضوع بسیار مهم است، بنا به برخی از درخواستها و دلایل دیگر به جنبه های بیشتری از این موضوع می پردازم.

🦋شنیدین که گفتند عجله کار شیطانه ؟

دلیل بسیار منطقی برای این گفته وجود داره: چه در راه معنوی و چه در راه کسب موفقیتها مادی و دستیابی به اهداف اگر ما صبر کافی نداشته باشیم و برای رسیدن به هدف حرص بزنیم (یعنی صبر کافی برای انتظار و تلاش بیشتر را نداشته باشیم ) راه را برای منحرف شدن از مسیر درست بیشتر باز می کنیم، مثلا وقتی شما با عجله رانندگی می کنید یقینا احتمال اینکه تصادف کنید یا از مسیر منحرف شوید بیشتر است. عجول بودن و سریع بودن دو چیز کاملا متفاوت هستند، عجله نشاندهنده حالتی ذهنی احساسی می باشد، اما سرعت به روند انجام چیزی اشاره دارد، شما می توانید بسیار سریع باشید اما عجول نباشید، شاید استادان بزرگ هنرهای رزمی یا سامورایی ها را دیده اید ( حد اقل به طور نمادین در فیلمها ) که در اوج جنگی خونین و مرگبار طوری مبارزه می کنند که گویی در حال نوشیدن چای هستند، در چهره آنها زره ای خشم، حرص یا ترس نمی بینید. آنها به طور اعجاب انگیزی سریع هستند به طوری که لحظه ای درنگ می تواند موجب مرگ آنان شود، اما هرگز عجول و شتاب زده نیستند. به هر حال قصد من بازی با کلمات نیست، سعی کنید تفاوت این دو را درک کنید.

🐝اول و مهمتر از هر چیز باید فلسفه ای را با شما در میان بگذارم، یکی از آیات کتب مقدس می گوید: تکنیکها نمی توانند خداوند را آشکار کنند، بلکه این خداوند است بر اساس فیض خود تصمیم می گیرد بر رهرو متجلی شود.

🦋یعنی اینکه: جدا از این مهم که ما باید در راه معراج و تعالی روحی خود بسیار تلاش کنیم باید بدانیم که مهمتر از تلاش ما سرسپردگی و تسلیم به ذات الهیست، ما نباید فکر کنیم که با زور زدن بیشتر زودتر به خدا میرسیم! بلکه وظیفه ما انجام سادانا یا تمرینات معنویست ولی باید نتیجه آن را به خدا بسپاریم.

🐝آیه مذکور را حافظ در بیتی بسیار زیبا روایت می کند :
گرچه وصالش نه به کوشش دهند – هر قدر ای دل که توانی بکوش

🦋روایت است از یکی از بزرگترین استادان معنوی سوال کردند: بزرگترین درسی که در سلوک خود گرفتی چه بود؟ فرمود: زمانی که جوان بودم در راه سلوک معنوی خود بسیار بی صبر و قرار بودم. چون می دانستم که خداوند در وجود من و در کنار من است اما به دلیل جهل و حجابم هنوز نمی توانستم او را درک کنم، در واقع مثل دزدی که شبی برای دزدی رفت و به خزانه ای رسید که پر از گرانبها ترین طلا و جواهرات بود اما نمی توانست وارد خزانه شود، فقط دیواری ناچیز او را از آن جواهرات گرانبها جدا کرده بود به همین دلیل نمی توانست تا صبح بخوابد، من نیز می دانستم دیوار نازکی مرا از معبود الهی جدا کرده و لحظه ای برای رسیدن به او قرار نداشتم، قافل از اینکه "بزرگرترین درسی که باید می گرفتم صبر بود"

🐝موقعی که عجول باشید و حرص بزنید به احتمال زیاد از راه منحرف می شوید، چون احساسات شما را کنترل خواهند کرد. هدف پیمودن راه تزکیه معنوی ، حذف کردن کامل "من" و هر آنچه از آن بر می آید است تلاش کنید اما نتیجه را به خداوند بسپارید و دائم دعا کنید تا راه حقیقی را به شما نشان دهد و شما را در آن راه هدایت کند.

🦋روایت است بایزید بسطامی عارف بی بدیل، زمانی که به قرب الهی رسید، ندایی آمد و گفت: بایزید چیزی بخواه، بایزید پاسخ داد من چیزی نمی خواهم، آن ندا دوباره گفت: چیزی بخواه، بایزید دوباره پاسخ داد من خواسته ای ندارم، برای سومین بار آن ندا گفت: بایزید چیزی بخواه، بایزید گفت حال که اینطور است من فقط تو را می خواهم! ندا آمد: تا زمانی که ذره ای از تو هست این امکان پذیر نیست.
🐝چه قدر این داستان زیباست: به زیبایی تمام نشان می دهد که تعالی الهی یا وحدت با روح الهی فقط زمانی اتفاق می افتد که من: منیت و تمام خواسته هاو حرصها، به صورت کامل نیست شوند. تا زمانی که خواسته ای باشد "من" هنوز هست، حتی اگر آن خواسته خدا باشد.

🌈تو خود حجاب‏ خودى حافظ از میان برخیز
🌈خوشا کسى که در این راه بی حجاب رود

🦋در راه سلوک معنوی باید صبر بی پایان داشت و ایمان بسیار قوی ، باید درست و به اندازه کافی در راه تزکیه و خلوص خود تلاش کرد، اما نتیجه را به دست خداوند یا هر جلوه ای از او که می پرستیم بسپاریم

👇👇👇

Admin
المدير
المدير

مُساهمة من طرف Admin 10/2/2021, 22:56

🦋حال این راه شما هرچه باشد، یا از هر تکنیک درستی که استفاده می کنید، باید بدانید که استادان گمراه و متوهم، تکنیکها و روشهای دروغین و متعلق به تاریکی بسیارند، و پیروان بسیار زیادی دارند، به طوری که می توان گفت شاید بیش از 80% استادان معنوی ومتافیزیکی، یا فریبکار هستند یا متوهم یا گمراه، شاید این برای بسیاری از شما عجیب یا مسخره باشد، اما متاسفانه حقیقت است. باید در انتخاب راهتان بسیار هوشیار باشید، به قول مسیح (ع): مثل کبوتر ساده و مثل مار هوشیار باشید.

🐝یکی از دلایل مهم این صحبت این بود که بگویم این مساله در مورد برخی سیستمهای انرژی و همسویی ها هم شامل می شود، گرچه بیشتر همسویی ها و سیستمها انرژی که معروف به لایتورک و ریکی هستند درست و معتبرند، اما گاهی پیش می آید که سیستمهایی، همسویی هایی، تشرفهایی! هستند که مربوط به نیروهای منفی و تاریکی هستند، و خیلیها شاید نتوانند از ظاهرش آن را بشناسند. حتی استادان معروفی که شاید دیده باشید هزاران همسویی ارائه می کنند، ممکن است به اشتباه چنین همسویی هایی نیز ارائه کنند، بنا براین فکر نکنید چون فلان استاد سیستمهای معنوی، الهی زیادی ارائه می کند احتمال آن نیست که در بینش چند سیستم منفی هم ارائه کند! شاید به حس وطن دوستانه خیلیها بر بخورد اما متاسفانه در برخی از کشورها از جمله ایران این انحرافات شدت بیشتری دارند و سیستمهای کاذب و منفی بیشتری موجود هستند.

🦋قبلا در درس 8 در مورد احتیاط در این موارد صحبت کردم، در اینجا بیشتر هدفم این هست که بگویم که در دریافت همسویی ها و تشرفها به خصوص آنهایی که مشکوک هستند و در بین لایتورکها شناخته نشده اند خود داری کنید، و همانطور که گفتم مراقب باشید که عجول نباشید و فکر نکنید با یک همسویی یکدفعه ره 100 ساله را یک شبه طی می کنید.
برخی از نشانه ها و ویژگی ها در سیستمها تاریک هستند که در 90% اوقات می توان منفی بودن آن سیستم را از آن تشخیص داد، از جمله:

🐝وجود عوامل یا آموزه هایی که آسیب زدن به دیگران را عادی و بدون اشکال می دانند.

🦋افراط در بروز و استفاده از مسایل و انرژی جنسی و...

🐝و یا بر عکس: سرکوب مسایل جنسی، بد و منفی و شیطانی دانستن انرژی جنسی.

🦋الزام به بستن عهد یا بیعت با نیروهایی، که در آن به شما گفته می شود در صورتی که عهد خود را بشکنید و به عهد خود عمل نکنید، لعنت می شوید، زندگی شما با مشکل مواجه می شود و از این قبیل (توجه کنید که در راه نور هیچ الزام و لعنتی نیست )

🐝اینکه به شما گفته شود می توانید به هر کس صرفا جهت اینکه منفی است یا قصد آسیب زدن به شما را دارد، آسیب بزنید.

🦋وجود آموزه هایی نوین، که حقایق و اصول چندین هزاران ساله ای که در متون کهن مانند وداها، متون یوگا و بودیسم، تائو و.. را که میلیونها نفر با استفاده از آنها به روشن ضمیری رسیده اند و مراجع اصلی مدیتیشن، خودشناسی و معراج روحی هستند را رد می کنند یا طور دیگری جلوه می دهند. (البته این مساله نیاز به آگاهی عمیق و ادراک درستی دارد و نمی شود به آن سطحی نگاه کرد. )

🐝تاکید بیش از حد بر اینکه شما در معرض حمله نیروهای شیطانی و منفی هستید و باید حتما سپر و .. استفاده کنید و گرنه تسخیر موجودات منفی می شوید و به قولی ترساندن شما از چیزهای منفی.

🦋حمایت کردن از خود بینی، خود بزرگ بینی و خود پرستی! سیستمها؛ آموزه ها و آموزگارانی هستند که بر خلاف استادان و آموزه های صحیح، نه تنها اعمال منفی و غیر اخلاقی فرد ر نفی نمی کنند بلکه به نوعی از آن حمایت نیز می کنند. وقتی فردی در اثر داشتن چیزی، توانایی یا مقامی، دچار خود بزرگ بینی و خود برتر بینی می شود دیگران نیز آن را تشویق و تحسین می کنند

🐝*** همه راههای درست معنوی، بدون استثناء حتی در یک مورد! افراد را ترغیب به رها کردن خود بینی و نفس پرستی، پرورش صفاتی چون: عشق و شفقت، دوستی، بخشش، احترام و خدمت به دیگران می کنند. راههایی که این صفات مخرب را نفی نمی کنند، مسلما مشکل دارند.

🦋این سیستمها و روشهای اشتباه خصوصیات دیگری هم دارند که الان حضور ذهن ندارم برای شما بنویسم، انشالله در آینده اگر شد قسمت دیگری از این مقاله را می نویسم.

🐝دوستان لطفا این چیزهایی که می نویسم را تجزیه و تحلیل کنید و نتیجه آن را در ذهن خود ذخیره کنید، نه اینکه صرفا آن را مثل داستان به صورت سطحی بخوانید و فراموش کنید

Admin
المدير
المدير

- مواضيع مماثلة