أذكار
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

طريقت كتابت جفر جامع

طريقت كتابت جفر جامع Empty طريقت كتابت جفر جامع

مُساهمة من طرف Admin 11/2/2021, 23:55

طریقه کتابت جفر جامع

سلام امروز می خواهم در مورد جفر جامع صحبت کنم جفر جامع 784 صفحه دارد یعنی 28 *28 و هر صفحه 784 خانه دارد یعنی 28 سطر و 28 ستون که در هر خانه 4 حرف وجود دارد حالا قضیه اینکه آن را به بسم الله الرحمن الرحیم که 786 نسبت می دهند این است که گفتند ب بسم الله الرحمن الرحیم جزو حروف ظلمانی قرآنی است پس حساب نکردیم 786 تبدیل به 784 شد که از این قبیل کارها از روی ذوق افراد است. چه کسی گفته جفر جامع نایاب است ؟ من جفر جامع را کامل به صورت تایپ شده دارم بابت استخراج ولی آن جفر جامعی که با دست می نویسند که به دو شیوه قمری و شمسی است که پر می شود که قمری آن بر اساس منازل قمر است که پر می شود و شمسی آن بر اساس درجات شمس مثلا در نگارش قمری سال را تقسیم بر 28 منزل قمر می کنند 13 می شود هر سیزده روز منزل قمر عوض می شود که باید ساعات را هم دقیقا حساب کرد بعد که فهمیدیم هر سیزده روز یک منزل طی می شود ما هم باید دقیقا هر سیزده روز یک جزء جفر جامع را پر کنیم بعد می بینیم که کل خانه های یک جزء جفر جامع 28*784=21952 است که خودمان بر اساس شیوه ای خاص تقسیم بر سیزده روز می کنیم می بینیم هر روز چه مقدار باید پر کنیم . که این قواعد برای کسی است که می خواهد با طهارت جسم و روح شروع به کتابت کند و از اسرار این است که هر کس که می خواهد جفر جامع را بنویسد بهتر آن است که 4 جفر جامع را با هم پر کند . خواص آن هم این است که اگر در خانه باشد آن خانه به قوه الهی از مرگ مفاجات و مریضی های سخت و بلا های گوناگون محفوظ می ماند البته برای نوشتن در حین نوشتن دعای خاصی است که باید خوانده شود . برای طالب استخراج نیز بعد از اینکه جفر جامع را کتابت نمود چهل روز صبح دعایی خاص دارد که آن را می خوانند بعد از چعل روز مطلب را متوجه طالب می کنند. جفر جامع در واقع مثل یک تصاعد ریاضی است .کل خانه های جفر جامع برابر784*784=614656 خانه است که حروف آن برابر 614656*4= 2458624 می باشد. در خانه اااا الف اول نشانه جزء است الف دوم نشانه صفحه است . الف سوم نشانه سطر و الف چهارم نشانه خانه است . خانه بعد از آن اااب است تا اااغ بعد از این الف سوم که نشانی از سطر است یکی اضافه میشود تا آخر صفحه به همین منوال ادامه دارد که آخرین خانه صفحه ااغ غ است .وقتی به صفحه بعدی می رویم الف دوم که نشان صفحه است یکی اضافه می کنیم می شود اب ا ا دوباره همین منوال را تا آخرین صفحه ادامه می دهیم وقتی می خواست جز عوض شود یکی به الف اول اضافه می کنیم میشود ب ا ا ا به این منوال است که جفرجامع کتابت می شود.

کتابخانه علوم وفنون غریبه
گروه علوم مشهد
فقیر شیخ سلیمان

Admin
المدير
المدير

ذكر المساهمات : 4761

https://azkar101.ahlamontada.com

- مواضيع مماثلة